Privacy Verklaring Klik Hier

Arrow up
Arrow down

RKFC Lindenheuvel - Heidebloem Combinatie

Correspondentieadres : Postbus 182, 6160 AD Geleen

Get Adobe Flash player

Jarigen :

23 aug;Timo Houben, Abdelmagio Karraz, Tom Poussart, Stef Delarue
25 aug;Alem Zekiri, Andrew Pfeiffer
26 aug;Chloe de Kleijn
27 aug;Jordy Mahwin, Lorenzo Willems
29 aug;Lecittu Piga
03 sept;Jarno Hurkens
05 sept;Giovannu Kerstens, Finn Veugelers
06 sept;Mohamed Habibi
07 sept;Sim Puttileihalat
08 sept;Khalid Boukyoud

inloggen

Alleen bestemt voor geautoriseerde gebruikers

Facebook

Foto Album

Klik/Druk op 1 van de logo's

Nieuwe Talenten

      Klik HIER voor meer info 

Print Friendly, PDF & Email
  Beker:    
       
02 september Lindenheuvel-H'bloem 3 FC Geleen Zuid 4 11.00 uur
09 september UOW '02 5     Lindenheuvel-H'bloem 3 10.00 uur
16 september De Ster 4 Lindenheuvel-H'bloem 3 11.00 uur
       
  Competitie (res. 6e klasse 10):    
       
23 september Jabeek 2 Lindenheuvel-H'bloem 3 11.00 uur
30 september Lindenheuvel-H'bloem 3 Walburgia 3 11.00 uur
07 oktober  EVV 3 Lindenheuvel-H'bloem 3 10.15 uur
14 oktober Lindenheuvel-H'bloem 3 Stevensweert 2 11.00 uur
21 oktober NEC'92 vloerenboulevard 3 Lindenheuvel-H'bloem 3 11:00 uur (beker)
28 oktober Susterse Boys 2 Lindenheuvel-H'bloem 3 11.30 uur
04 november Lindenheuvel-H'bloem 3    
11 november   Lindenheuvel-H'bloem 3  
18 november Lindenheuvel-H'bloem 3 VV Zwentibold 4 11.00 uur
25 november Obbicht 3 Lindenheuvel-H'bloem 3 10.00 uur
02 december Born 4 Lindenheuvel-H'bloem 3 afgelast
09 december Lindenheuvel-H'bloem 3 HBC '09 4 11.30 uur
       
16 december Armada 3 Lindenheuvel H'bloem 3 afgelast
18 december Sportclub'25 3 Lindenheuvel H'bloem 3 (beker) 19:30 uur 
  Winterstop    
       
20 januari Inhaal / Beker    
25 januari Armada 3 Lindenheuvel H'bloem 3 afgelast
27 januari Lindenheuvel H'bloem 3 Sportclub Susteren 5 11:00 uur
3 februari Born 4  Lindenheuvel H'bloem 3 uitgesteld
5 februari SNA 2 Lindenheuvel H'bloem 3 (beker) 19:30 uur
10 februari Lindenheuvel-H'bloem 3 Jabeek 2 afgelast
17 februari Walburgia 3 Lindenheuvel-H'bloem 3 10.30 uur
24 februari Lindenheuvel-H'bloem 3 Armada 3 11.00 uur
03 maart Carnaval    
10 maart Inhaal / Beker    
17 maart VV Zwentibold 4 Lindenheuvel-H'bloem 3
10.00 uur
24 maart Lindenheuvel-H'bloem 3 Obbicht 3 11.00 uur
31 maart Lindenheuvel-H'bloem 3 Sportclub Susteren 5 11:00 uur
07 april Lindenheuvel-H'bloem 3 Born 4 11.00 uur
14 april HBC '09 4 Lindenheuvel-H'bloem 3 11.00 uur
21 april Pasen - geen programma    
28 april Born 4 Lindenheuvel-H'bloem 3 10:30 uur
05 mei Lindenheuvel-H'bloem 3 Susterse Boys 2 11.00 uur
12 mei Sportclub Susteren 5 Lindenheuvel-H'bloem 3 11.00 uur
19 mei Lindenheuvel-H'bloem 3 EVV 3 11.00 uur
26 mei   Lindenheuvel-H'bloem 3  
30 mei Lindenheuvel H'bloem 3 Jabeek 2 11:00 uur
02 juni Armada 3  Lindenheuvel H'bloem 3 10:00 uur.
10 juni  Sportclub Susteren 5 Lindenheuvel H'bloem 3 11:00 uur
       
       
 
  • Agron
    Agron
  • Restaurant Hafenstube
    Restaurant Hafenstube
  • Stans Hairstyling
    Stans Hairstyling
  • Likabo
    Likabo
  • Van Kessel Autohandel
    Van Kessel Autohandel
  • Rass Bandenspecialist
    Rass Bandenspecialist
  • &Leven
    &Leven
  • Jupiler
    Jupiler
  • Hensgens
    Hensgens
  • MPD
    MPD
  • Baetsen Group
    Baetsen Group
  • Druk&Print
    Druk&Print
  • Rabobank Sittard-Geleen
    Rabobank Sittard-Geleen
  • Metsemakers
    Metsemakers
  • Jumbo
    Jumbo
  • Coorens
    Coorens
  • Jo Sluyter
    Jo Sluyter
  • Hotel Normandie Geleen
    Hotel Normandie Geleen
  • Bloemenmarkt Boree
    Bloemenmarkt Boree
  • Cafe de Paesjsjtal
    Cafe de Paesjsjtal
  • Bosmi
    Bosmi
  • Maurice Lemmens
    Maurice Lemmens
  • A.A. Wagemans BV
    A.A. Wagemans BV
  • Volkshoes
    Volkshoes
  • Gerrits Winkel
    Gerrits Winkel
  • Fysiotherapie Lindenheuvel
    Fysiotherapie Lindenheuvel
  • CV & Waterservice Emile
    CV & Waterservice Emile