Privacy Verklaring Klik Hier

Arrow up
Arrow down

RKFC Lindenheuvel - Heidebloem Combinatie

Correspondentieadres : Postbus 182, 6160 AD Geleen

Get Adobe Flash player

Jarigen :

23 aug;Timo Houben, Abdelmagio Karraz, Tom Poussart, Stef Delarue
25 aug;Alem Zekiri, Andrew Pfeiffer
26 aug;Chloe de Kleijn
27 aug;Jordy Mahwin, Lorenzo Willems
29 aug;Lecittu Piga
03 sept;Jarno Hurkens
05 sept;Giovannu Kerstens, Finn Veugelers
06 sept;Mohamed Habibi
07 sept;Sim Puttileihalat
08 sept;Khalid Boukyoud

inloggen

Alleen bestemt voor geautoriseerde gebruikers

Facebook

Foto Album

Klik/Druk op 1 van de logo's

Nieuwe Talenten

      Klik HIER voor meer info 

Print Friendly, PDF & Email
  Beker:    
       
02 september Lindenheuvel-H'bloem 2 DVO 3 11.30 uur
09 september Centrum Boys 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.15 uur
16 september Lindenheuvel-H'bloem 2 Sittard 2 11.30 uur
       
  Competitie (res. 2e klasse B):    
       
23 september FC Geleen Zuid 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.00 uur
30 september Lindenheuvel-H'bloem 2 Merefeldia 2 11.30 uur
07 oktober  Lindenheuvel-H'bloem 2 DESM 2 11.30 uur
14 oktober Langeberg 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.45 uur
21 oktober Inhaal / Beker    
28 oktober Lindenheuvel-H'bloem 2 SHH 2 11.30 uur
04 november Panningen 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 12.00 uur
11 november Helden 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.00 uur
18 november Lindenheuvel-H'bloem 2 Caesar 2 11.30 uur
25 november Sportclub Irene 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.30 uur
02 december Lindenheuvel-H'bloem 2 Born 2 11.30 uur
09 december NWC 3 Lindenheuvel-H'bloem 2 12.00 uur
16 december EVV 2 Lindenheuvel H'bloem 2 (beker) afgelast
       
  Winterstop    
       
20 januari EVV 2 Lindenheuvel H'bloem 2 (beker) afgelast
27 januari EVV 2 Lindenheuvel H'bloem 2 (beker) afgelast
Dinsd 05 februari EVV 2 Lindenheuvel H'bloem 2 (beker) 19:30 uur
10 februari Lindenheuvel-H'bloem 2 FC Geleen Zuid 2 11.30 uur
17 februari Merefeldia 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.00 uur
24 februari Lindenheuvel-H'bloem 2 Helden 2 11.30 uur
03 maart Carnaval    
10 maart Inhaal / Beker    
17 maart Caesar 2 Lindenheuvel-H'bloem 2
11.00 uur
24 maart Lindenheuvel-H'bloem 2 Sportclub Irene 2 11.30 uur
31 maart Inhaal / Beker    
07 april Born 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.00 uur
14 april Lindenheuvel-H'bloem 2 NWC 3 11.30 uur
21 april Pasen - geen programma    
28 april Inhaal / Beker    
05 mei SHH 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 12.00 uur
12 mei Lindenheuvel-H'bloem 2 Panningen 2 11.30 uur
19 mei DESM 2 Lindenheuvel-H'bloem 2 11.30 uur
26 mei Lindenheuvel-H'bloem 2 Langeberg 2 11.30 uur
30 mei Hemelvaartsdag - Inhaal / Beker    
02 juni Nacompetitie    
10 juni Nacompetitie    
16 juni Nacompetitie    
       
 
  • Fysiotherapie Lindenheuvel
    Fysiotherapie Lindenheuvel
  • Jupiler
    Jupiler
  • Druk&Print
    Druk&Print
  • Restaurant Hafenstube
    Restaurant Hafenstube
  • CV & Waterservice Emile
    CV & Waterservice Emile
  • Baetsen Group
    Baetsen Group
  • Bloemenmarkt Boree
    Bloemenmarkt Boree
  • Hotel Normandie Geleen
    Hotel Normandie Geleen
  • Rass Bandenspecialist
    Rass Bandenspecialist
  • Bosmi
    Bosmi
  • Van Kessel Autohandel
    Van Kessel Autohandel
  • Likabo
    Likabo
  • Maurice Lemmens
    Maurice Lemmens
  • Cafe de Paesjsjtal
    Cafe de Paesjsjtal
  • Hensgens
    Hensgens
  • MPD
    MPD
  • Agron
    Agron
  • Volkshoes
    Volkshoes
  • Jumbo
    Jumbo
  • Gerrits Winkel
    Gerrits Winkel
  • Rabobank Sittard-Geleen
    Rabobank Sittard-Geleen
  • &Leven
    &Leven
  • Metsemakers
    Metsemakers
  • A.A. Wagemans BV
    A.A. Wagemans BV
  • Stans Hairstyling
    Stans Hairstyling
  • Coorens
    Coorens
  • Jo Sluyter
    Jo Sluyter