Privacy Verklaring Klik Hier

Arrow up
Arrow down

RKFC Lindenheuvel - Heidebloem Combinatie

Correspondentieadres : Postbus 182, 6160 AD Geleen

Get Adobe Flash player

Jarigen :

23 aug;Timo Houben, Abdelmagio Karraz, Tom Poussart, Stef Delarue
25 aug;Alem Zekiri, Andrew Pfeiffer
26 aug;Chloe de Kleijn
27 aug;Jordy Mahwin, Lorenzo Willems
29 aug;Lecittu Piga
03 sept;Jarno Hurkens
05 sept;Giovannu Kerstens, Finn Veugelers
06 sept;Mohamed Habibi
07 sept;Sim Puttileihalat
08 sept;Khalid Boukyoud

inloggen

Alleen bestemt voor geautoriseerde gebruikers

Facebook

Foto Album

Klik/Druk op 1 van de logo's

Nieuwe Talenten

      Klik HIER voor meer info 

Print Friendly, PDF & Email
Zondag 1 september 2019 (beker)
14:30 uur: Venlosche Boys 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:00 uur SVM 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – VV Zwentibold 4
 
Zondag 8 september 2019 (beker)
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – NWC 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – DVO 2
11:30 uur: Susterse Boys 2 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 15 september 2019 (beker)
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Olympia’18 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – Sportclub Susteren 3
11:00 uur: EVV 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 22 september 2019
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Geusselt Sport 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – Caesar 2
11:00 uur: HBC’09 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 29 september 2019
14:30 uur: FC Geleen Zuid 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:00 uur: FC Geleen Zuid 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – OVCS 4
 
Zondag 6 oktober 2019
14:30 uur: Haelen 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – FC Oda 2
10:30 uur: VV Born 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 13 oktober 2019
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Bekkerveld 1
11:30 uur: s.v. Laar 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – S.V. Argos 4
 
Zondag 20 oktober 2019
14:30 uur: VV Schaesberg 1 – L’heuvel H’bloem 1
 
Zondag 27 oktober 2019
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Caesar 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – DESM 2
11:00 uur: Sanderbout 2 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 3 november 2019
14:30 uur: Eijsden 1 – L’heuvel H’bloem 1
10:30 uur: BSV Limburgia/Kamerland 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – FC Geleen Zuid 4
 
Zondag 10 november 2019
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Laura/Hopel Combinatie 1
11:30 uur: De Ster 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – SVM 3
 
Zondag 17 november 2019
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – Langeberg 2
11:00 uur: Spaubeek 3 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 24 november 2019
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Sporting Heerlen 1
12:00 uur: SHH 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – De Ster 4
 
Zondag 1 december 2019
14:30 uur: Sportclub’25 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – VV Born 2
09:45 uur: Neerbeek RKVV 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 8 december 2019
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Heer 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – MMC Weert 3
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – VV Zwentibold 5
 
Zondag 15 december 2019
14:30 uur: GSV’28 1 – L’heuvel H’bloem 1
 
Zondag 26 januari 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Scharn 1
 
Zondag 2 februari 2020
14:30 uur: Geusselt Sport 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:00 uur: Caesar 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – HBC’09 4
 
Zondag 9 februari 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – VV Schaesberg 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – De Ster 2
11:00 uur: SVM 3 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 16 februari 2020
14:30 uur: Caesar 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:45 uur: Langeberg 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – Spaubeek 3
 
Zondag 8 maart 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Haelen 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – s.v. Laar 2
11:00 uur: S.V. Argo 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 15 maart 2020
14:30 uur: Laura/Hopel Combinatie 1 – L’heuvel H’bloem 1
12:00 uur: FC Oda 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – VV Born 4
 
Zondag 22 maart 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – GSV’28 1
 
Zondag 29 maart 2020
14:30 uur: Bekkerveld 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – BSV Limburgia/Kamerland 2
11:00 uur: De Ster 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 5 april 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – FC Geleen Zuid 1
11:00 uur: VV Born 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – Neerbeek RKVV 4
 
Zondag 19 april 2020
14:30 uur: Scharn 1 – L’heuvel H’bloem 1
12:00 uur: MMC Weert 3 – L’heuvel H’bloem 2
10:30 uur: VV Zwentibold 5 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 26 april 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Eijsden 1
 
Zondag 10 mei 2020
14:30 uur: Heer 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – FC Geleen Zuid 2
10:00 uur: OVCS 4 – L’heuvel H’bloem 3
 
Zondag 17 mei 2020
14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Sportclub’25 1
11:30 uur: DESM 2 – L’heuvel H’bloem 2
11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – Sanderbout 2
 
Zondag 24 mei 2020
14:30 uur: Sporting Heerlen 1 – L’heuvel H’bloem 1
11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – SHH 2
10:00 uur: FC Geleen Zuid 4 – L’heuvel H’bloem 3
  • Jupiler
    Jupiler
  • Bosmi
    Bosmi
  • Jumbo
    Jumbo
  • Gerrits Winkel
    Gerrits Winkel
  • Stans Hairstyling
    Stans Hairstyling
  • Rabobank Sittard-Geleen
    Rabobank Sittard-Geleen
  • Bloemenmarkt Boree
    Bloemenmarkt Boree
  • Baetsen Group
    Baetsen Group
  • Fysiotherapie Lindenheuvel
    Fysiotherapie Lindenheuvel
  • Van Kessel Autohandel
    Van Kessel Autohandel
  • Rass Bandenspecialist
    Rass Bandenspecialist
  • Hotel Normandie Geleen
    Hotel Normandie Geleen
  • Cafe de Paesjsjtal
    Cafe de Paesjsjtal
  • CV & Waterservice Emile
    CV & Waterservice Emile
  • Likabo
    Likabo
  • Hensgens
    Hensgens
  • Maurice Lemmens
    Maurice Lemmens
  • A.A. Wagemans BV
    A.A. Wagemans BV
  • Agron
    Agron
  • Jo Sluyter
    Jo Sluyter
  • Coorens
    Coorens
  • Volkshoes
    Volkshoes
  • Restaurant Hafenstube
    Restaurant Hafenstube
  • Metsemakers
    Metsemakers
  • Druk&Print
    Druk&Print
  • &Leven
    &Leven
  • MPD
    MPD